STEAM LUX S.C.O FIRMIE


Dywany są ozdobą i elementem funkcjonalnego wyposażenia nie tylko w domach, ale również wielu firmach. W biurach czy instytucjach dbanie o regularne czyszczenie i odświeżanie ich jest jeszcze ważniejsze, dlatego warto powierzyć to zadanie specjalistom.

Tanie pranie dywanów w Warszawie wykonuje firma Steam Lux. Każde zlecenie jest realizowane z troską o indywidualne potrzeby klientów. Dywany są odkurzane, odplamiane, płukane czy zaczesywane z użyciem nowoczesnego sprzętu, sprawdzonych detergentów oraz w sposób zależny od charakterystyki danego materiału. Tylko w takich okolicznościach można liczyć na w pełni profesjonalną, bezpieczną usługę.

Klienci z warszawskich firm oraz instytucji doceniają przede wszystkim korzystny stosunek jakości do ceny usługi, a także poziom jej realizacji, ponieważ dywany mogą wreszcie wyglądać jak nowe. Nie chodzi wyłącznie o usunięcie najbardziej widocznych plam, ale również szkodliwych mikroorganizmów. Na życzenie firma stosuje certyfikowane środki antyalergiczne. Warto przekonać się, że czysty dywan może być kwestią wyboru odpowiedniej firmy.

Dodano: 17-07-2019

Tanie pranie dywanów • STEAM LUX S.C.

DANE SZCZEGÓŁOWE


WWW: https://steamlux.pl
Telefon: 515445971
Adres: Juliana Ursyna Niemcewicza 1
Miejscowość: Warszawa
Kod pocztowy: 05-075
NAPISZ KOMENTARZ

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
NIEDALEKO


TanieMilitaria.pl

Adres: Lasek Brzozowy, 13

Miasto: Warszawa

WWW: https://www.taniemilitaria.pl/

Libido Rank

Adres: Jerozolimskie, 54

Miasto: Warszawa

WWW: http://libido-rank.pl/

Delfin Detection & Mapping

Adres: Solidarności, 115

Miasto: Warszawa

WWW: https://www.delfind.pl/