"MEDAMI" Teresa DerebeckaO FIRMIE


Lekarze zachęcają kobiety i mężczyzn do regularnych badań, które mają ogromne znaczenie w profilaktyce różnych schorzeń. Pozwala to na wykrycie niepokojących zmian w organizmie, które można zdiagnozować już na wczesnym etapie rozwoju. Dlatego warto wybrać się do specjalistycznej poradni na pobranie krwi. Na stronie medami.pl możesz umówić się na badania laboratoryjne w Gdyni. 

Jak należy przygotować się takiej wizyty? Tak jak w przypadku każdego badania tego typu. Najlepiej być na czczo, unikając uprzednio wysiłku fizycznego. Jeśli pacjent przyjmuje jakieś leki, powinien o tym poinformować lekarza przed pobraniem krwi. Dzięki temu można uniknąć zafałszowanych wyników i konieczności powtórzenia badania, co jest ważne szczególnie dla pacjentów wrażliwych lub mających skłonność do powstawania siniaków.

We wspomnianej placówce można wykonać badania podstawowe w zakresie hematologii czy biochemii, a także specjalistyczne, takie jak markery nowotworowe, analiza hormonalna czy diagnostyka zakażeń. Z prywatnych usług medycznych może skorzystać każdy, kto chce długo cieszyć się dobrym zdrowiem.

Dodano: 23-09-2019

Badania laboratoryjne Gdynia

DANE SZCZEGÓŁOWE


WWW: https://medami.pl/
Telefon: 515 151 993
Adres: Starowiejska 45
Miejscowość: Gdynia
Kod pocztowy: 81-363
NAPISZ KOMENTARZ

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
NIEDALEKO


APE-LP

Adres: Wały Piastowskie, 1

Miasto: Gdańsk

WWW: http://apelp.pl/

Kancelaria Adwokacka Aleksandra Gaffke

Adres: Staromiejska, 14

Miasto: Lębork

WWW: https://adwokat-gaffke.pl/

Polski producent karmy dla psów i kotów - CANIVERA

Adres: Skrzeszewo, Długa, 16

Miasto: Żukowo

WWW: https://sklep.canivera.pl/