Kancelaria Prawna Noriet - Zagajewska i Wspólnicy S.K.A.O FIRMIE


Dostrzegając zapotrzebowanie rynkowe na zróżnicowane usługi prawne, kadra Kancelarii Prawnej Noriet - Zagajewska i Wspólnicy SKA stara się na nie odpowiadać poprzez realizację świadczeń z szerokiego zakresu. Obecnie z pomocy pracowników mogą skorzystać osoby zainteresowane zarówno zniesieniem współwłasności działki leśnej, jak i sprawami spadkowymi czy poradami dotyczącymi prawa rodzinnego i karnego.

Kancelaria przyjmuje zlecenia od osób prywatnych oraz przedsiębiorców. Obsługuje mieszkańców Warszawy i okolicznych miejscowości. Koszt porady prawnej może być zróżnicowany i zależy od wielu zmiennych. Kadra każdorazowo informuje klienta o przypuszczalnej cenie dopiero po zapoznaniu się z jego historią i przedstawioną dokumentacją sprawy.

W kancelarii obowiązuje system wcześniejszej rejestracji wizyty. Informacje o godzinach pracy biura są dostępne online wraz ze wskazówkami, jak dojechać na miejsce. Istnieje również możliwość umówienia spotkania poprzez jedną z popularnych platform streamingowych.

Dodano: 11-11-2022

Zniesienie współwłasności działki leśnej

DANE SZCZEGÓŁOWE


WWW: https://noriet.pl/
Telefon: 22 870 66 46
Adres: Grochowska 217
Miejscowość: Warszawa
Kod pocztowy: 04-077
NAPISZ KOMENTARZ

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
NIEDALEKO


TanieMilitaria.pl

Adres: Lasek Brzozowy, 13

Miasto: Warszawa

WWW: https://www.taniemilitaria.pl/

Libido Rank

Adres: Jerozolimskie, 54

Miasto: Warszawa

WWW: http://libido-rank.pl/

Delfin Detection & Mapping

Adres: Solidarności, 115

Miasto: Warszawa

WWW: https://www.delfind.pl/