Zwrotnik Raka Portal OnkologicznyO FIRMIE


Z reguły mało wiemy o jakichkolwiek objawach chorób nowotworowych, ponieważ jak jesteśmy zdrowi, to nas to nie interesuje. Warto jednak poznać pierwsze objawy raka, aby nie było za późno na całkowite wyleczenie, bo jak mówią lekarze, rok rocznie umiera na tę chorobę mnóstwo osób. Czasami pierwsze objawy nowotworu kości mylimy, np. z przemęczeniem, bólami reumatycznymi czy złym samopoczuciem, a to mogą być przerzuty raka bądź szpiczak, guz pierwotny.

Na zwrotnikraka.pl znajdziesz wiele ciekawych artykułów o symptomach raka oraz o jego wykrywaniu i diagnostyce onkologicznej. Możesz tam też poczytać wiele ciekawych artykułów na temat wczesnych objawów, m.in. raka piersi, raka u dzieci czy czerniaka.

Możesz też zajrzeć na ONKOSERWIS i sprawdzić, jakie są najnowsze wiadomości ekspertów w dziedzinie onkologii oraz poczytać o najnowszych badaniach, jakie zostały opublikowane w medycznej prasie.

Dodano: 15-12-2017

Zwrotnik Raka Portal Onkologiczny - Objawy nowotworu kości

DANE SZCZEGÓŁOWE


WWW: https://www.zwrotnikraka.pl/
Telefon:
Adres: Powstańców Wielkopolskich 16
Miejscowość: Poznań
Kod pocztowy: 61-895
NAPISZ KOMENTARZ

Tym, którzy zainteresowani są tematyką onkologiczną mogę zalecić odwiedziny portalu na www.zwrotnikraka.pl. Znajdziemy tam m.in. informacje o sposobach leczenia nowotworów oraz bazę wiedzy.
Opublikowane przez: hosis Data: 2018-07-12 11:29:14 Ocena: 3

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
NIEDALEKO


Bike Cafe

Adres: 28 czerwca 1956, 223

Miasto: Poznań

WWW: https://bikecafeglobal.com/

B.P. Horizon-Travel Sp. z o.o.

Adres: Sianowska, 37/2

Miasto: Poznań

WWW: http://www.confero.pl/

WIELSPIN Sp. z o.o.

Adres: Jeziorna, 16

Miasto: Wągrowiec

WWW: https://osrodek.wielspin.pl/