Written by handO FIRMIE


Na zaproszeniach ślubnych znajdują się często różnego rodzaju elementy zdobne o różnych motywach kwiatowych, ornamentach, w przeróżne kształty i grafiki. Jednak te najpiękniejsze zawiadomienia ślubne to takie, które są wykonane ręcznie z dbałością o wszelkie detale. Oryginalne zaproszenia ślubne od Written by hand przypadną do gustu narzeczeństwom ze względu na ogromny wkład pracy wszystkich osób zaangażowanych w tworzenie takich pięknych zawiadomień.

Wszystkie elementy kaligrafowane wykonywane są przy pomocy specjalnych pędzelków oraz tuszy, które są bardzo trwałe oraz dają niezwykły efekt. Wysoka gramatura papieru i jego odpowiednia jakość pozwala na tworzenie naprawdę niezwykłych odręcznych elementów zdobnych. Do zaproszenia można dodać również specjalne wkładki np. RSVP. Jeśli są Państwo zainteresowani, to serdecznie zachęcamy do skorzystania z pomocy w przygotowaniu ślubnych zawiadomień przez polecaną firmę.

Dodano: 23-03-2018

https://writtenbyhand.pl/pl/nasze-propozycje/zaproszenia-slubne

DANE SZCZEGÓŁOWE


WWW: https://writtenbyhand.pl/pl
Telefon: 606488056
Adres: Barkocińska 6
Miejscowość: Warszawa
Kod pocztowy: 03-534
NAPISZ KOMENTARZ

Zaproszenie ślubne pisane ręcznie jest o wiele ładniejsze niż np drukowane. Efekt takich zaproszeń jest mega, dlatego fajnie, że firma Written by hand istnieje :)
Opublikowane przez: Oliwia Dudek Data: 2018-06-07 15:38:42 Ocena: 5

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
NIEDALEKO


TanieMilitaria.pl

Adres: Lasek Brzozowy, 13

Miasto: Warszawa

WWW: https://www.taniemilitaria.pl/

Mish Mash Hostel

Adres: Nowogrodzka, 42

Miasto: Warszawa

WWW: http://mishmashhostel.com/

Libido Rank

Adres: Jerozolimskie, 54

Miasto: Warszawa

WWW: http://libido-rank.pl/