Sara Burczy Happy PuppyO FIRMIE


Strzyżenie psów w Gdańsku warto oddać specjalistom, którzy nie tylko znają się na tym, co robią, ale również zapewniają zwierzętom maksymalny poziom komfortu podczas owego niezbyt lubianego przez nie zabiegu. Miejscem, w którym można liczyć na fachową pomoc w tej kwestii, jest salon fryzjerski dla psów Happy Puppy. Czas trwania zabiegu jest uzależniony od rodzaju oraz długości włosów czworonoga.

 

Fryzjerzy z salonu to ludzie czerpiący z najlepszych wzorców zaakceptowanych przez Międzynarodową Federację Kynologiczną. Postępując według tych zasad, pracownicy skupiają się na podkreśleniu anatomicznych cech psa – sylwetki, włosia oraz proporcji. Strona internetowa Happypuppy.net.pl dobrze przybliża te prawidłowości.

 

Wszystkie zabiegi przeprowadzane w tym zakładzie fryzjerskim są wykonywane z ogromną starannością i troską o zwierzęta. Tutejsi fryzjerzy doskonale znają cechy dominujące każdej rasy, zatem mają szczegółową wiedzę na temat tego, jak obchodzić się z podopiecznymi. Cierpliwość i profesjonalizm to wielkie zalety pracowników.

Dodano: 19-12-2018

Strzyżenie psów gdańsk - Sara Burczy Happy Puppy

DANE SZCZEGÓŁOWE


WWW: http://happypuppy.net.pl/
Telefon: 780-070-656
Adres: Aleja Rzeczypospolitej 4d
Miejscowość: Gdańsk
Kod pocztowy: 80-369
NAPISZ KOMENTARZ

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
NIEDALEKO


PartyShop Congee.pl

Adres: Zakładowa, 18

Miasto: Chojnice

WWW: https://congee.pl

Podatkiwspolce.pl

Adres: -, -

Miasto: Gdańsk

WWW: http://podatkiwspolce.pl/

Hydro-Kreft

Adres: Sławoszyno, Floriana Ceynowy, 30

Miasto: Krokowa

WWW: https://hydro-kreft.pl/