Corby Private Medical CentreO FIRMIE


O zęby trzeba stale dbać jeśli chce się zachować je w dobrym stanie. Niezbędne do tego są między innymi systematyczne wizyty u stomatologa i leczenie bieżących problemów. Nie wszyscy Polacy mieszkający na Wyspach Brytyjskich decydują się na podjęcie takich działań, ponieważ obawiają się wysokich kosztów leczenia w brytyjskich gabinetach, często też nie znają angielskiego na tyle dobrze, by móc swobodnie porozumieć się z lekarzem.

Czy z tej sytuacji można znaleźć jakieś wyjście, lepsze niż zaniedbywanie zębów przez cały pobyt za granicą? Z pewnością. Wystarczy skorzystać z usług przychodni, w której pracuje polski dentysta. W Coventry znajduje się taka placówka. Jest to polska przychodnia, której ofertę można znaleźć na stronie corbypmc.com i przekonać się, że jest to doskonały wybór w każdej sytuacji.

Dodano: 28-11-2017

Polski dentysta w Coventry

DANE SZCZEGÓŁOWE


WWW: http://www.corbypmc.com/
Telefon: +44 1536 202111
Adres: Pytchley Court 8
Miejscowość: Corby
Kod pocztowy: NN-17
NAPISZ KOMENTARZ

Jestem w Anglii już 4 lata i dopieor 1 raz musiałam udać się do dentysty. Dobrze, że moi znajomi polecili mi polską klinikę i polskiego dentystę. Bariera językowa już nie była przeszkodą w badaniu :)
Opublikowane przez: Sandra Błaszczyk Data: 2018-07-12 11:29:14 Ocena: 3

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
NIEDALEKO


Robert Marchel

Adres: MONKCHESTER ROAD, 34

Miasto: Newcastle upon Tyne

WWW: https://www.jakzdobywac.pl/

GOLDEN TRADE LTD

Adres: RUCKHOLT ROAD, 2A

Miasto: London

WWW: https://intymnosc.pl/

Zdrowie-Zycie.pl

Adres: -, -

Miasto: -

WWW: https://zdrowie-zycie.pl/